Szakács

  • Cég neve

    VÁCZI-UNGVÁR Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Sport utca 2-4.

  • Fizetés

    Bruttó 2 700 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Auchan ételudvar Csibefaló Friss önkiszolgáló étterem konyhájának irányítása, rendelések leadása, napi menűsor összeállítása és annak alapján az ételek elkészítése 7-10 ig, utána tálalás, fogyás esetén utántöltés, pótlás, előkészülés a másnapra, munkaterület takarítása, rendben tartása, alkalmanként a konyha nagytakarításában közreműködés. További feladatok közös megbeszélés alapján az üzletvezetővel. Napi menűsor : 2 fajta leves, 1 főzelék, 1 meleg desszert, pörkölt, tokány, belsőségek, rakott ételek, töltött húsok, tészták, minimum 4 féle köret , stb. váltakozva.

Elvárások

Profi, önálló munkavégzés. Ételek, technológiák, berendezések, előírások ismerete. HACCP ismeret, vizsga. Tisztaság a munkahelyen és az öltözékben. Egészségügyi könyv, érvényes tüdőszűrő papír. Munkaidő alatt az alkohol és a drog fogyasztás tilos. Kis létszámú konyha, ami megköveteli a jó kollégális viszonyt, alkalmazkodási képességet. Folyamatos, beosztás szerinti munkavégzés, igazodva az áruház nyitvatartásához, hétvégén is. Munkaidő : vasárnaptól csütörtökig 7-19, péntek - szombat 7-20 ig. Beosztás 1 hónapra előre. Minimum szabadnap:  2 nap a többi megbeszélés szerint.

Előnyt jelent

Magyaros konyha, nemzetközi konyha, ala cart ételkészítés. Gépek kezelésének ismerete, megfelelő gazdálodás, receptúrák, anyaghányad ismerete, alkalmazása, allergének ismerete, azok használata az ételkészítés során.

Amit kínálunk

Stabil, állandó, bejentett 8 órás munkalehetőség, versenyképes fizetés, hóvégi bónusz, személyzeti étkezés, kávé, üdítő, munkaruha , üzemorvos, betegállomány térítés.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Váczi-Ungvár Kft. Csibefaló Friss étterem hálózat. 25 éve működő, 15 üzletet üzemeltető, covidot is túlélt, stabil vállalkozás Budapesten és vidéken.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.